Wiadomości e-mail i sms

Komunikacja z klientem jest nieodzownym elementem budowania lojalności. System Boneter posiada wbudowane narzędzia do wysyłania wiadomości e-mail i sms. Przygotowanie wiadomości jest bardzo proste. Wystarczy skorzystać z gotowego szablonu, który generuje gotową ładną i responsywną wiadomość z firmowym logiem i kolorem akcentu.

Wiadomości masowe – moduł do wysyłania mailingów do klientów poprzez e-mail lub sms. Można go wykorzystać do wysyłania informacji o promocjach, nowych nagrodach, nowych usługach czy informacji na temat firmy i branży. Wiadomości masowe można wysyłać do całej bazy lub wybranej grupy, czy typu klienta.

Wiadomości automatyczne – moduł umożliwia wysyłanie wcześniej przygotowanych wiadomości do klientów którzy wykonali określoną akcję, np. wiadomość dzień po zakupie określonej usługi, wiadomość tydzień po rejestracji klienta, wiadomość kilka dni przed końcem ważności bonu promocyjnego itp. Tego typu wiadomości doskonale nadają się do przekazania informacji wyprowadzających, zachęcania do kolejnego zakupu czy zachęcania do pierwszego zakupu klientów potencjalnych.

Wiadomości systemowe – gotowe wiadomości wysyłane automatycznie po rejestracji (wiadomość powitalna z hasłem i loginem do konta klienta) i po dokonaniu transakcji (wiadomość z podziękowaniem za transakcję, informacją o punktach i prośbą o opinie). Domyślnie są włączone, ale można je wyłączyć lub dostosować do własnych potrzeb.