Rekomendacje z Facebooka

Pozytywne opinie to bardzo skuteczny sposób na przekonywanie klientów do zakupu. Umieszczenie rekomendacji na stronie internetowej wyraźnie zwiększa skuteczność przekazu i sprawia, że potencjalni klienci szybciej i częściej wybierają zachwalaną firmę.

Działa tutaj psychologiczne zjawisko zwane społecznym dowodem słuszności. Ludzie zwykle dokonują wyboru w oparciu o wybory dokonane przez innych członków grupy. Jeśli widzimy, że dużo osób wybrało już daną firmę to chętniej skorzystamy z jej usług. Prawie wszyscy czytają opinie w internecie i aż 84% ufa opiniom z internetu na równi z rekomendacjami znajomych.

Najlepiej działają opinie podpisane imieniem i nazwiskiem klienta, a jeszcze lepiej jeśli obok nazwiska znajduje się jego zdjęcie. Dzięki systemowi Boneter możesz automatycznie wyświetlać opinie swoich klientów na stronie internetowej łącznie z nazwiskiem i zdjęciem klienta. Jeśli prowadzisz fanpage na Facebooku, to nasz system dzięki integracji może pobrać opinie z Facebooka i automatycznie umieścić je twojej stronie firmowej np. pod ofertą sprzedażową.

Rekomendacje zbierane są w czasie rzeczywistym. To oznacza, że jeśli ktoś doda opinie na Facebooku to ta opinia od razu pojawi się na twojej stronie internetowej. Opinie podpisane są imieniem i nazwiskiem z bezpośrednim linkiem do źródła opinii na Facebooku. Wszystkie opinie trafiają do panelu administracji, gdzie można je zatwierdzać lub ukrywać.